Result

 

Task Розробити логотип, фірмовий стиль і рекламну продукцію для заводу металоконструкцій

Натхнення

Ідея символу

В основу символу лягла типова форма металоконструкції, яка символізує міцність, надійність та довговічність.

Логотип

Логотип Червоноградського Заводу Металоконструкцій складається з символу та шрифтової компоненти. Букви в шрифтовому написі намальовані вручну з урахуванням пластики ліній символу. А сам символ накреслений по математичним пропорціям.

 

 

 

 

 

Фірмовий стиль

В студії розробили відповідний до логотипу фірмовий стиль ЧЗМК. Усі елементи якого — логотип, фірмові кольори, паттерни та акцидентна продукція — описані в короткому посібнику по використанню фірмового стилю.

 

Презентаційний каталог

Основна задача презентаційного каталогу привернути до себе увагу та зацікавити потенційного клієнта на виставках та презентаціях. Для цього обкладинку каталогу було надруковано з використанням матової ламінації, вибіркового лакування та висічки. Для підкреслення масштабності металоконструкцій в каталозі розміщено багато розворотних фотографій. А тонування фотографій у «теплий чб» стало фірмовою фішкою корпоративного стилю ЧЗМК.

 

 

Технічний каталог

Технічний каталог призначений для спеціалістів. В ньому розміщена технічна інформація про металоконструкції та решітоковий настіл, а також усі необхідні креслення. Креслення відмальовані в студії з врахуванням креслярських вимог та стилізовані під фірмовий стиль ЧЗМК.

 

 

 

Веб сайт ЧЗМК

В студії також розроблений корпоративний веб сайт для заводу

 

2013.01.24

www.cgzmk.com.ua

ВАТ «Червоноградський завод металоконструкцій» спеціалізується не тільки на виготовленні, але й на професійному та швидкому монтажу металевих конструкцій різного призначення. Частиною команди нашого підприємства є бригада професійних монтажників, які мають великий досвід роботи, а тому за короткий термін можуть здійснити монтаж металевих конструкцій будь-якої складності.

Завантажити:

  Презентація для замовника

  Посібник по використанню фірмового стилю

We will be glad to see your work in this list. welcome on cup of coffee and talk about future projects

After reviewing pretty pictures — read our methodology :)