Result

 

Task Придумати назву, створити логотип, фірмовий стиль та інтернет магазин.

Натхнення

На збірний образ для логотипу по-впливали яскраві образи сучасних іграшок, ідея геометричної пластики трансформерів, а також квадратних граней кубика Рубіка.

Ідея логотипу

Скорочена назва компанії (абревіатура) побудована з геометричних примітивів та доповнена деталями таким чином, щоб сформувати стрілку на контр-просторі, яка символізує рух вперед. Адже діти та підлітки, вчаться і розвиваються граючись!

Логотип

 

 

Фірмовий стиль

Різноманітні версії логотипу, фірмові кольори, паттерни та уся акцидентна продукція детально описана у посібнику (бренд-буці) по фірмовому стилю.

 

Інтернет магазин компанії

Для хорошого товару потрібний хороший інтернет магазин. У студії було розроблено інтернет магазин з лаконічним інтерфейсом і зручною корзиною для замовлення та доставки товару. А сам сайт має адаптивний дизайн та верстку(Responsive Design), що дозволяє зручно користуватись ним з мобільних та планшетів.

2013.09.04

www.games3k.com.ua

G3K — це молода та цілеспрямована команда, яка прагне, щоб українські діти розвивалися духовно та інтелектуально. Саме тому вони перші в Україні уклали ексклюзивний контракт на ввезення та продаж всесвітньо відомої іграшки Кубик Рубіка. Винайдена в 1974 році угорським інженером ця головоломка і досі залишається лідером продажів у світі.

Завантажити:

  Посібник по використанню фірмового стилю

We will be glad to see your work in this list. welcome on cup of coffee and talk about future projects

After reviewing pretty pictures — read our methodology :)