Result

 

Task Розробити логотип та фірмовий стиль для консалтингової інтернет компанії.

Натхнення

Натхненням для символу стали образи візуалізації цифрових технологій в поєднанні з виглядом сучасного крутого робочого місця та містикою SEO маніпуляцій.

Ідея симоволу

В результаті ретельного відбору зупинились на самих основних речах: Лупа — як символ пошуку та букви "О" з назви компанії з вторинним сенсом «коло пошуку», а їх скорочення показує нам процес оптимізації пошуку.

Ідея для логотипу Олеолео

Логотип

Логотип компанії складається з символу, побудованого по математичним пропорціям та шрифтового надпису, в якому кожна буква написана вручну дизайнером студії.

 

 

Фірмовий стиль

Всі елементи фірмового стилю — логотип та його версії, кольори, шрифти і ділова документація — описані в короткому посібнику по використанню фірмового стилю.

 

 

 

 

 

2014.02.14

www.oleoleo.ru

На ринку інтернет-агентств з'явилися нові менеджери — це не менеджери з продажу або менеджери з ведення проектів або контент менеджери, кожен з яких працює в своїй ніші. Це реально керуючий проекту по збільшенню продажів клієнта. Такий менеджер дійсно розбирається і в СЕО і в юзабіліті, трохи в програмуванні, багато в контекстній рекламі, ще трохи в SMM, в управлінні репутацією в інтернет і ще де в чому.

Завантажити:

У презентації Ви зможете побачити концепти, які студія презентувала замовнику.  Презентація для замовника

Переглянути посібник по використанню фірмового стилю (бренд бук) для Олеолео  Посібник по використанню фірмового стилю

We will be glad to see your work in this list. welcome on cup of coffee and talk about future projects

After reviewing pretty pictures — read our methodology :)