Result

 

Task Розробити веб сайт для економ готелю у Львові, що пропонує комфортні номери різної категорії.

Веб-сервіс

Сайт «Ekotel» орієнтований на туристів та гостей міста. Основна його задача ознайомити потенційних клієнтів з готелем, його перевагами, послугами та цінами. Також, на сайті є послуга онлайн-бронювання номерів.

Дизайн та верстка сайту розроблені по технології адаптивного дизайну (responsive design) і працюють максимально зручно як на десктопах, так і на планшетах та мобільних пристроях. Сайт зручний для користвання, сучасний та візуально приємний і легкий на вигляд.

 

Головна сторінка сайту зустрічає її відвідувачів красивим привітальним банером, формою бронювання номера та коротким ознайомчим текстом. В нижній частині головної сторінки є контактна інформація, короткий перелік послуг, що надає готель, а також фотогалерея і розташування ка карті Львова.

 

Сторінка номеру дає змогу детально ознайомитись з умовами проживання в готелі, переглянути фотографії та відео. Після того, як у клієнта не залишиться сумнівів, щодо замовлення номера на цій же сторінці він має змогу забронювати номер, а також перейти до онлайн-сервісу покупки авіа-, залізничного, або автобусного квитка, якщо є така необхідність. 

 

Фотогалерея на сайті дає змогу переглядати фотографії в повноекранному режимі. Перегляд є максимально приємним та інформативним.

Час пакувати речі — Львів чекає на Вас!

2014.04.09

hotel-ekotel.lviv.ua

Екотель Готель – готель у Львові, що пропонує комфортні номери різної категорії (від багатомісних номерів Економ класу, із вигодами загального користування у коридорі, до 2-3-місних номерів класу Стандарт із вигодами у номері). Принцип готелю: максимальний комфорт за мінімальну ціну.

We will be glad to see your work in this list. welcome on cup of coffee and talk about future projects

After reviewing pretty pictures — read our methodology :)