Result

 

Task Розробити зручний веб-сервіс служби доставки їжі з різних закладів мережі.

Веб-сервіс

Даний веб-сервіс гарно виглядає як на декстоп системах так і на планшетах та мобільних пристроях за рахунок адаптивного дизайну

Під час планування сервісу ми розробили архітектуру сайту та продумали функціонал і шляхи користувача (user flows) таким чином, щоб замовлення їжі були максимально швидким, а про найкращі пропозиції чи бізнес ланчі користувач дізнавався одразу при потраплянні на головну сторінку.

Головна сторінка включа в себе гарячі пропозиції, бізнес-ланчі, схему роботи та відгуки постійних користувачів.

Головна сторінка веб-сервісу служби доставки їжі

 

Як виглядає на мобільних пристоях.

 

Сторінка-каталог меню включає в себе повну копію меню закладу з відповідними розділами та підрозділами. Основний колір меню одразу дає нам знати, в якому розділі/закладі ми знаходимось. Також зручним функціоналом ми вважаємо відображення кількості позицій у віповідному розділі меню.

Для замовлення одиниці меню потрібно навести мишку на одиницю і вискочить кнопочка замовити — при натисканні на яку, позиція автоматично потрапляє в корзину.

Сторінка-каталог веб-сервісу доставки їжі

 

 

Динамічна Корзина замовлення сортує їжу по закладам, дає можливість швидко підкорегувати кількість одиниць або викинути не потрібні речі.

Процедура замовлення складається з трьох кроків: Список замовлення, Куди доставити та підтвердження введеної інформації для запобігання помилок.

Динамічна корзина проста і запобігає помилковим замовленням

 

Унікальна і стилізована адмінпанель

Смачного! :)

2015.01.13

www.їжаки.укр

Клуб доставки їжі «Їжа.ки» — це проект служби доставки їжі з різних закладів на всі смаки та забаганки. Сервіс доставляє італійську кухню (піци, пасти, смачнющі соуси), європейську та українську кухню (перші та другі страви, стейки, вареники) та японську кухню (суші, супи, роли).

 

А також:

Фірмовий стиль

Веб сервіс

We will be glad to see your work in this list. welcome on cup of coffee and talk about future projects

After reviewing pretty pictures — read our methodology :)