Наші послуги

Друкована реклама і POS матеріали

Друкована реклама і POS матеріали

Друкована реклама один з популярних каналів розповсюдження реклами, адже візуальне сприйняття краще впливає на цільову аудиторію. В епоху розвитку мультимедіа та Інтернету багато хто недооцінює важливість друкованої реклами. І робить величезну помилку! Так, підходи, методи та ідеї змінилися, проте сьогодні друкована реклама і, звичайно, POS матеріали актуальні, як ніколи. Звичайно, мова йде про якісний дизайн реклами! Що ж відрізняє хороший продукт від поганого? По-перше, друкована реклама повинна бути легко впізнаваною, по-друге, унікальною і, нарешті, вона повинна базуватися на ідеї, яка зможе вкоренитися в свідомість тисяч людей, а, можливо, навіть стати вірусної.

Наша дизайн студія розробляє дизайн реклами від А до Я для всіх можливих носіїв, починаючи від поліграфічної продукції та білбордів, до вивісок і банерів, а також різноманітні POS матеріали. Правильний і, як наслідок, успішне дизайн реклами, як правило, конвертується в клієнтів.

Друкована реклама і поліграфічний дизайн

Друкована реклама залишається одним з найпопулярніших каналів розповсюдження реклами. Саме візуалізація краще впливає на цільову аудиторію. Наша студія розробляє дизайн реклами за різними напрямками її поширення, а саме:

 • ЗМІ - рекламні макети для друкованих видань (журнали, газети, бізнес-каталоги);
 •  поліграфія - вся продукція для флаєрів, листівок, афіш, банерів, візиток, буклетів, каталогів;
 • зовнішня друкована реклама - для візуальних рекламних носіїв (вулична реклама, реклама на будівлях, реклама на транспорті);
 • внутрішня друкована реклама - рекламні банери в ТРЦ, магазинах, HoReCa, вокзалах, кінотеатрах, стадіонах, житлових будинках та ін.

Важливу роль для залучення уваги грає ілюстрація. Рекламна ілюстрація підвищує рівень сприйняття, несе більш позитивний емоційний заряд і збільшує рівень залучення уваги на 30%. Якщо ілюстрація займає більше половини рекламної площі, то увагу збільшується до 80%.

Тут важливі кілька моментів. По-перше, розробляючи дизайн реклами, не варто використовувати абстрактні малюнки. Також не завжди доречно привертати увагу за допомогою пікантних малюнків, між ілюстрацією та товаром повинен бути зрозумілий і очевидний зв'язок. Розробляючи дизайн реклами, можна використовувати не тільки фотографію, але і малюнок, виконаний в різних техніках - від графіки до дитячого. Надзвичайно важливим є співвідношення кольорів. Колір додає об'ємності і фактурності предметів, а також впливає на загальний емоційний стан людини, її настрій і почуття. Для друкованої реклами відповідність квітів є чорний і жовтий, червоний і зелений на білому. Зате звична для нас чорно-біла гама займає в списку кращих для сприйняття поєднань лише шосте місце.

Дизайн друкованої реклами в ЗМІ

Друкована реклама в ЗМІ - це, насамперед, макети традиційних рекламних блоків у спеціально відведених місцях, рекламні макети для обкладинки газет і журналів, макети для спеціальних кольорових або чорно-білих вставок в друкованих ЗМІ.

Друкована реклама розробляється в розрахунку на візуальне сприйняття. Адже клієнт сприймає рекламу не в комплексі, а виключно в чіткому порядку: по-перше - очима фіксується загальний образ, по-друге - читаючи гасло чи заголовок, і тільки на третьому місці - решта тексту. Щоб клієнт дійшов до третього пункту, необхідно повністю заволодіти його увагою, а також зробити рекламований товар упізнаваним серед інших йому подібних.

Отже, існує ряд принципів сприйняття, яким повинна відповідати друкована реклама. Насамперед, розробляючи друковану рекламу дизайн студія повинна передбачити смаки клієнтів, на яких орієнтована продукція. Сама ж друкована реклама повинна бути привабливою, світлою, викликати позитивні почуття і емоції у людини, яка дивиться на неї.

Дизайн рекламної поліграфії

Дизайн реклами поліграфії для компанії в основному розробляється на основі її фірмового стилю з використанням всіх його елементів. Хоча, бувають випадки, коли достатньо однієї хорошої фотографії або вдалого гасла на однотонному поле, щоб привернути увагу потенційного клієнта. Наша дизайн студія розробляє всі види поліграфічної продукції, а саме:

 • флаєра формату А4, А5, А6
 • візитки
 • брошури та буклети
 • афіші та постери
 • кишенькові календарі, настільні календарі, плакати-календарі
 • пластикові картки

Дизайн зовнішньої реклами

Крім того, наша дизайн студія розробляє рекламні макети будь-якої складності для зовнішньої реклами. Її ефективність полягає в тому, що така друкована реклама значно частіше потрапляє в поле прямого або периферійного зору, а потім в рази краще відкладається в пам'яті. це:

 • вулична друкована реклама: білборди, призматрони, суперсайти, вивіски, сітілайти, лайтбокси, беклайт, тролі і перетяжки, прапори, піллар, штендери та інші рекламні конструкції, які використовуються для візуального сприйняття реклами.
 • друкована реклама на будівлях: брандмауери та інші настінні рекламні конструкції
 • друкована реклама на і в транспорті: електротранспорт (трамваї, тролейбуси), маршрутки, автобуси, реклама на автомобілях і таксі.

Дизайн внутрішньої друкованої реклами

Внутрішня друкована реклама є не менш ефективною, адже вона, як правило, знаходиться у відповідних тематичних місцях, де часто буває ваша цільова аудиторія. Наша дизайн студія розробляє всі види макетів для внутрішньої реклами в будівлях. Мова йде про дизайн реклами для торгово-розважальних центрів, магазинів, HoReCa, вокзалів, кінотеатрів, стадіонів, а також це - житлові будинки, клініки, офісні центри і багато іншого. це:

 • рекламні банери
 • рекламні настінні плакати
 • рекламна поліграфія при стендах
 • рекламні вивіски

Дизайн рекламних POS матеріалів

POS матеріали - це реклама, розміщена безпосередньо в місцях продажів. Про це свідчить і розшифровка терміну POS матеріали - point of sales - місце продажу. Таку рекламу називають стимулюючим, оскільки вона на відміну від інших видів реклами, має прямий вплив на потенційного клієнта, адже розміщена або на самій продукції (такі POS матеріали, як цінники, бирки, воблери, логотипи, принти) або поруч з нею (шелфтокери, постери та інші).

Дизайн реклами для POS матеріалів є надзвичайно важливим. Адже за безпосередній близькості до клієнта, вдалі POS матеріали збільшують ймовірність покупки і підвищують лояльність клієнта до бренду. Тому основне завдання, яке покладається на POS матеріали - привернути увагу до товару і проінформувати клієнта про основні його властивості. Враховуючи конкурентне середовище, важливо виділити ваш товар саме & quot; тут і зараз & quot ;, а для цього слід вказати на його основна перевага. Отже, шрифти та кольори з яких складаються POS матеріали повинні бути яскравими, але читабельними, логотип - впізнаваним, гасло - лаконічним, додаткова інформація - корисною. Щоб грамотно розташувати все це на невеликий за розміром рекламі, а POS матеріали відзначаються компактними розмірами, слід неодмінно проконсультуватися з професіоналами. Наша дизайн студія розробляє дизайн реклами для будь-яких POS матеріалів: воблери, шелфтокери, цінники, календарі, стопери, постери, бирки, брелки, а також широке розмаїття інших сувенірних предметів з логотипом та іншими елементами фірмового стилю.