Наші послуги

Створення сайту і веб-дизайн

Створення сайту і веб-дизайн

Створення сайту - складний і багатоетапний процес, проте результат приємно здивує вас: рівень популярності вашої компанії і кількість продажів зростуть в рази.

Уже в недалекому майбутньому всі фірми будуть ділитися на дві категорії: ті, які присутні в інтернеті і ті, які будуть змушені покинути ринок, не витримавши конкуренції. А вже сьогодні успішно розроблений веб-сайт є одним з найдієвіших інструментів маркетингу.

Наша веб студія перетворить створення сайту в легкий і приємний процес. Ми створюємо сайти різної складності під ключ, з унікальним дизайном, адаптованим під різні комп'ютери, мобільні пристрої та планшети.

Етапи створення сайту

Процес створення сайту включає в себе більше 10 етапів. Однак, якщо ви хочете отримати в результаті дійсно якісний і ефективний веб-сайт можна нехтувати ні з одним з них.

1. Маркетингова мета веб-сайту

Насамперед, слід визначити мету створення сайту і його цільову аудиторію. Простіше кажучи, слід відповісти на прості запитання: що і кому ми продаємо? Отже, зрозуміти, якої мети ми хочемо досягти, взявшись за створення сайту - вивести новий товар або послугу на ринок, збільшити попит на вже відомі товари, вийти на новий ринок збуту та ін. А також з'ясувати на кого повинен бути орієнтований веб-дизайн і контент - на покупців, бізнес-партнерів, потенційних інвесторів. Все це впливає не тільки на тип майбутнього сайту, але і на методи його просування і SEO (підбір ключових слів, цільових сторінок, посилань, виведення в топи пошукових систем та збільшення індексу цитованості).

2. Вибір типу веб-сайту

Залежно від наведених вище характеристик, визначається складність і тривалість створення сайту. Наприклад, для інформування клієнтів підійде відносно простий сайт візитка або веб-сайт каталог. Для збільшення продажів потрібен інтернет-магазин, або корпоративний веб-сайт, а для рекламних кампаній - промо сайт.

3. Маркетинговий веб-аудит ключових слів і реєстрація домену.

На цьому етапі створення сайту слід вибирати ключові і цільові веб-сторінки для подальшого просування. Це надзвичайно важливо, адже ваша мета не просто створення сайту, але і виведення його на перші позиції серед конкурентів, так обов'язкового грамотно підібрати ключові, які після створення сайту слід використовувати при текстовому наповненні сторінок.

Крім того, на цьому етапі також потрібно вибрати доменне ім'я, яким, як правило, виступає назва компанії, доменну зону, залежить від обраного вами ринку продажу і зареєструвати домен.

4. Розробка структури сайту і написання технічного завдання.

Саме тепер веб студія приступає до розробки основного меню, програмних модулів, плагінів. Особливу увагу на цьому етапі створення сайту слід приділити навігації - пересуватися по вашій сторінці повинно бути легко і зручно. Інтерфейс повинен бути інтуїтивним. А також важливо опрацювати всі програмні функції.

А також на цьому етапі створюється так званий бриф сайту або ТС - технічне завдання. Технічне завдання для створення сайту - основний документ, який укладається між замовником і студією веб дизайну. Він включає в себе програмні завдання, узгодження по дедлайну і ціни за годину, а також загальний прайс розрахунку створення сайту.

Після узгодження структури веб-сайту з замовником веб студія дизайну приступає до створення його графічної частини і всіх елементів.

5. Веб-дизайн

Веб-дизайн це - один з найважчих етапів створення сайту. Для того, щоб якісно його виконати слід згадати про цілі, які ви поставили перед сайтом: або розповідає ваш веб-дизайн про те, що продає ваша компанія, чи відповідає він корпоративному стилю, відрізняється він від сайтів конкурентів і так далі.

В ході цього етапу створення сайту не тільки продумується і реалізується проект веб-дизайну, але і вирішується, чи задовольняє він запити цільової аудиторії і відповідає всім вимогам до функціональності.

Тому переходимо безпосередньо до розробки різних варіантів дизайну і розмітки елементів сайту.

5.1. Унікальний веб-дизайн сайту та стиль веб-дизайну;
5.2. Юзабіліті - зручність у використанні;

6. Верстка сайту

На даному етапі створення сайту ваш дизайн, який до того існував у вигляді картинки переводиться в код. Наша веб студія зверстаний веб сайт з використанням сучасних технологій - HTML5 та CSS3.

7. Програмування модулів, плагінів і адаптивний дизайн

На основі технічного завдання створення сайту та затвердженої концепції дизайну розробляється оптимальна структура баз даних, створюються шаблони всіх розділів сайту, а також, за бажанням клієнта, розробляються і настроюються інтерактивні сервіси.

7.1. Програмування сайту здійснюється на сучасних мовах програмування ruby on rails, java script, php.
Крім того, за бажанням клієнта при створенні сайту програмуються додаткові модулі, начебто, форми контактів, форми замовлень, модуль оплати, модуль фотогалереї, каталог та інше.

7.2. Адаптивний дизайн
Це здатність сайту адаптувати свій дизайн в залежності від того, з якого пристрою ви його відкриваєте. Смартфон, планшет, ноутбук або персональний комп'ютер - ваш веб-сайт всюди виглядати красиво, працювати всі сервіси і виконані всі його функції.

8. Налаштування адмін-панелі

На цьому етапі створення сайту ми робимо все, щоб в майбутньому вам було легко користуватися вашою сторінкою, оновлюючи її, додаючи нові статті, фотографії, відеоматеріали, інфографіку. Сайти, які створює наша веб студія повністю динамічними, адаптованими під різні мобільні додатки і планшети. Система управління сайтом (cms) розроблена на сучасній мові програмування ruby on rails.

9. Наповнення контентом

Це один з найважливіших етапів створення сайту, адже потенційний клієнт або партнер, потрапивши на ваш сайт хоче дізнатися більше про вас і ваш продукт. Тому при створенні сайту слід зробити все, щоб він отримав потрібну йому інформацію, а завдяки грамотним продають текстам ще й захотів купити саме у вас. На це впливає багато елементів - змістовне наповнення, добра структурованість матеріалів, компетентність тексту, грамотність і корисність.

Не слід також забувати про ілюстративні фото та відеоматеріали. Вони підвищують сприйняття інформації в десятки разів, а також створюють приємний візуальний ефект, викликають позитивні емоції.

Незважаючи на створення сайту, наша студія також надає послуги контент-менеджменту - регулярне написання та оновлення написання текстів, завантаження їх на сайт, обробка та завантаження фотографій та відеоматеріалів.

10. Оптимізація сайту під пошукові та соціальні мережі.

Ви можете створити прекрасний сайт, але ніхто не побачить, якщо нехтувати цим етапом. SEO - це ціла наука, яка дозволяє вивести ваш сайт в топи пошукових систем. І тоді, якщо клієнт запитає, наприклад, в Google - де знайти певний товар або отримати послугу, пошукова система дасть однозначну відповідь: ви - найкращі у цій сфері, видавши посилання на ваш сайт першими.

Тому при створенні сайту слід звернути увагу на правильно підібрані мета-теги, добре написані заголовки, якісний текст, хороші фотографії та відео, грамотно вставлені внутрішні посилання, правильне розміщення кнопок соціальних мереж та ін.

11. Тестування

Коли сайт створений, його обов'язково потрібно відтестіти, щоб уникнути різних багів, виправити помилки, які були допущені на різних етапах створення сайту - при програмуванні або верстці. Ось кілька дуже важливих моментів, які потрібно врахувати при створенні сайту: у всіх браузерах сайт працює однаково правильно; або всі програмні компоненти функціонують злагоджено і чітко; або всі потрібні матеріали розміщені та інше.

12. Розміщення на хостинг і домен

Незважаючи на існуючу думку про те, що, розмістивши сайт, робота зі створення сайту закінчена - це не так. Наша веб студія не тільки розміщує сайти на хостинг (г .. Київ), але і здійснює їх технічну підтримку. Якщо ви хочете, щоб саме ваш сайт став ефективним інструментом маркетингу, слід постійно його оновлювати, удосконалювати, реагувати на побажання та поради користувачів, реагувати на зміни конкурентів і багато іншого.