Дизайн студія

Дизайн студія Миколи Вороніна бере початок у 2006 році, коли засновник студії Микола Воронін після багаторічного досвіду роботи в зарубіжних компаніях, розпочав професійну фріланс діяльність в області графічного дизайну. Протягом трьох років Микола реалізував низку успішних проектів, що сприяли значному розвитку підприємств Львівщини, для яких були виконані послуги графічного дизайну. У 2009 році студія з «фріланс» переродилася в повноцінну організацію, до колективу якої приєднались талановиті дизайнери та програмісти.

Наша ціль

З дня заснування ми ставили собі за мету виконувати свою роботу якісно та професійно. Сьогодні ми прагнемо виконувати завдання настільки ефективно, щоб наш продукт (логотип, етикетка, веб-сайт чи буклет-листівка) сприяв комерційному успіху товару чи послуги. Саме це є одним з найважливіших критеріїв оцінки якості виконання дизайну.

Створення повноцінного якісного дизайнерського продукту, який сприятиме отриманню прибутків та процвітанню компанії замовника.

Через дослідження, стратегію, дизайн та розробку ми допомагаємо створювати та розвивати якісні і видатні бренди.

Кожний новий творчий проект є унікальним і підхід до нього повинен бути відповідно унікальний, розроблений саме під нього. А процес виконання в нашій студії адаптований таким чином, щоб забезпечити ефективне використання бюджету для досягнення максимального візуального ефекту. Наш підхід ґрунтується на аналізі, дослідженнях та прийнятті аргументованих рішень для максимально ефективного виконання.

Аналіз

Перед початком роботи над проектом ми проводимо максимально глибокий аналіз того напрямку, з яким будемо працювати, вивчаємо історію підприємства, цільову аудиторію, нюанси та аспекти роботи, а також етапи виготовлення, географію продажу та реклами самого продукту.

Пошук рішення

Після проведення аналізу, отримавши достатню кількість даних для прийняття оптимального рішення ми оцінюємо загальні затрати на дизайн, розробку чи виготовлення, відповідно до чого визначаємо ліквідність того чи іншого методу та плануємо етапи втілення у життя.

Виконання

Розробка дизайнів, програмування, друку чи виготовлення продукту – це фінальна і одна з найцікавіших стадій роботи. Ми втілюємо у життя всі ті ідеї, концепції та напрацювання, які були зроблені під час попередніх етапів. У результаті чого ми отримуємо повноцінний продукт, який сприяє збільшенню доходів бренду та покращує його імідж.

Нам довіряють

З дня заснування ми ставили собі за мету виконувати свою роботу якісно та професійно. Сьогодні ми прагнемо виконувати завдання настільки ефективно, щоб наш продукт (логотип, етикетка, веб-сайт чи буклет-листівка) сприяв комерційному успіху товару чи послуги. Саме це є одним з найважливіших критеріїв оцінки якості виконання дизайну.

Benjamin Moore Ukraine
ТОВ « Видавничий Дім «Укрпол»
Жирафа: студія дитячої йоги
«WoodTehnik» — двері з натурального дерева
Трики Фокс
«Валько» — один з лідерів продажу металопластикових вікон фірми Deceuninck/Inoutic, внутрішнього та зовнішнього підвіконня, вхідних броньованих дверей, профнастилу та москітних сіток.
Шоу-бар 0,5
Павленко и Партнеры
Ресторан італійської кухні Pasta Mia.
Три слони: торговий центр
Русын О
Express Logistics
Мобайл Бетери
Феномен: нічний клуб
Транс Сервис
«PANORAMA Lviv Hotel» — вишуканий готель у самому центрі історичного Львова
ЧЗМК
Майола
Милвуд
Airbites.net
М2 декор
«ВАРШАВА» готельно-ресторанний комплекс
Марк: торговий центр
«Два серця» – агентство щасливих подій
ViSoft GMBH
Занзібар: нічний клуб
«G3K» – ігри нового покоління
Фелічіта: мережа піцерій
GAV
Свалявська: мінеральна вода закарпаття
ЕКРАН ВК
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЯНТАЛІЯ"
«Стар-буд» — і роздрібний продаж будівельно оздоблювальних матеріалів
БУД-МІКС: сухі будівельні суміші
«Червона калина» — унікальна мінеральна вода.
Reshnastil лидер среди поставщиков решетчатого настила!
Спортивно-відпочинковий комплекс «BNB»
10ка гуртовня буд матеріалів
Траторія «БРУНО»
Мой Двор
Магик
Мінеральна сода Солуки
Карпатські Вікна
Кормотэх
Олімпія: завод солодких та мінеральних вод
Молоко

Команда

Ми надаємо можливості та простір для самореалізації і вдосконалення усіх учасників команди студії, як початківців так і професіоналів.

Студія дизайну М. Вороніна — це дружній колектив професіоналів своєї справи. Кожен з нас є спеціалістом свого напрямку і отримує величезне задоволення від роботи, яку виконує. А разом ми підкоримо вершини, які недоступні в одиночку. Приєднуйся до команди!

ПРИЄДНУЙСЯ!