Результат

 

Задача Розробити логотип, фірмовий стиль і рекламну продукцію для заводу металоконструкцій

Натхнення

Ідея символу

В основу символу лягла типова форма металоконструкції, яка символізує міцність, надійність та довговічність.

Логотип

Логотип Червоноградського Заводу Металоконструкцій складається з символу та шрифтової компоненти. Букви в шрифтовому написі намальовані вручну з урахуванням пластики ліній символу. А сам символ накреслений по математичним пропорціям.

 

 

 

 

 

Фірмовий стиль

В студії розробили відповідний до логотипу фірмовий стиль ЧЗМК. Усі елементи якого — логотип, фірмові кольори, паттерни та акцидентна продукція — описані в короткому посібнику по використанню фірмового стилю.

 

Презентаційний каталог

Основна задача презентаційного каталогу привернути до себе увагу та зацікавити потенційного клієнта на виставках та презентаціях. Для цього обкладинку каталогу було надруковано з використанням матової ламінації, вибіркового лакування та висічки. Для підкреслення масштабності металоконструкцій в каталозі розміщено багато розворотних фотографій. А тонування фотографій у «теплий чб» стало фірмовою фішкою корпоративного стилю ЧЗМК.

 

 

Технічний каталог

Технічний каталог призначений для спеціалістів. В ньому розміщена технічна інформація про металоконструкції та решітоковий настіл, а також усі необхідні креслення. Креслення відмальовані в студії з врахуванням креслярських вимог та стилізовані під фірмовий стиль ЧЗМК.

 

 

 

Веб сайт ЧЗМК

В студії також розроблений корпоративний веб сайт для заводу

 

2013.01.24

www.cgzmk.com.ua

ВАТ «Червоноградський завод металоконструкцій» спеціалізується не тільки на виготовленні, але й на професійному та швидкому монтажу металевих конструкцій різного призначення. Частиною команди нашого підприємства є бригада професійних монтажників, які мають великий досвід роботи, а тому за короткий термін можуть здійснити монтаж металевих конструкцій будь-якої складності.

Завантажити:

  Презентація для замовника

  Посібник по використанню фірмового стилю