Результат

 

Задача Розробити логотип та фірмовий стиль для консалтингової інтернет компанії.

Натхнення

Натхненням для символу стали образи візуалізації цифрових технологій в поєднанні з виглядом сучасного крутого робочого місця та містикою SEO маніпуляцій.

Ідея симоволу

В результаті ретельного відбору зупинились на самих основних речах: Лупа — як символ пошуку та букви "О" з назви компанії з вторинним сенсом «коло пошуку», а їх скорочення показує нам процес оптимізації пошуку.

Ідея для логотипу Олеолео

Логотип

Логотип компанії складається з символу, побудованого по математичним пропорціям та шрифтового надпису, в якому кожна буква написана вручну дизайнером студії.

 

 

Фірмовий стиль

Всі елементи фірмового стилю — логотип та його версії, кольори, шрифти і ділова документація — описані в короткому посібнику по використанню фірмового стилю.

 

 

 

 

 

2014.02.14

www.oleoleo.ru

На ринку інтернет-агентств з'явилися нові менеджери — це не менеджери з продажу або менеджери з ведення проектів або контент менеджери, кожен з яких працює в своїй ніші. Це реально керуючий проекту по збільшенню продажів клієнта. Такий менеджер дійсно розбирається і в СЕО і в юзабіліті, трохи в програмуванні, багато в контекстній рекламі, ще трохи в SMM, в управлінні репутацією в інтернет і ще де в чому.

Завантажити:

У презентації Ви зможете побачити концепти, які студія презентувала замовнику.  Презентація для замовника

Переглянути посібник по використанню фірмового стилю (бренд бук) для Олеолео  Посібник по використанню фірмового стилю