Результат

 

Задача Модифікувати логотип, розробити відповідний фірмовий стиль та рекламну продукцію.

Натхнення

Тротуарна плитка (Бруківка), містить в собі красоту і геометрію ліній.

 

Логотип

Модифікація логотипу включала в себе допрацювання букв в написі, наведення балансу між буквами та символом і легку зміну кольору.

 

Фірмовий стиль

Всі елементи фірмового стилю — логотип та його версії, кольори, шрифти і ділова документація — описані в короткому посібнику по використанню фірмового стилю.

Рекламний буклет

Ознайомитись з історією компанії, послугами які вона надає, а саме головне — з повним асортиментом продукції та її технічними характеристиками можна в рекламному буклеті.

Рекламний білборд 3х6м

Іміджевий білборд, в основу якого лягла ідея: діти, як символ майбутнього, легко біжать по життєвій дорозі вкладеній надійною плиткою Русин-О.

 

Веб сайт

У студії також був розроблений веб-сайт для компанії «Русин-О».

 

06.02.2013

www.rusyn-o.lviv.ua

ОСНОВНИМ НАПРЯМКОМ ДІЯЛЬНОСТІ Є ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ВІБРОПРЕСОВАНИХ БЕТОННИХ ВИРОБІВ, НАДАННЯ ПОСЛУГ З БЛАГОУСТРОЮ.

У своїй роботі ми застосовуємо сучасне обладнання та високоякісні матеріали. Прогресивні методи виробництва та висока кваліфікація наших працівників дозволяють добиватися найвищих експлуатаційних характеристик всіх видів продукції підприємства. Відповідність нашої продукції високим стандартам надійності, зносостійкості, довговічності та естетичності підтверджені дійсним сертифікатом відповідності.