Результат

 

Задача Розробити логотип та фірмовий стиль відповідний до масштабу компанії та якості їх продукції і послуг.

Натхнення

Бажаючи зробити свою оселю комфортною, надійною та безпечною, кожен господар обирає якісний товар для ремонту свого помешкання. Такий підхід найрозумніший і цілком виправдовує очікування. Адже якість – це перш за все, довготривале користування.

 

Ідея символу

Символ у формі бджолиної соти символізує структуру, будівництво. В середині розміщено стилізоване зображення букви «В» — це перша буква в назві компанії.

Логотип

Логотип складається з символа та стилізованої шрифтової композиції (назва компанії). При побудові логотипу для компанії «ВАЛЬКО» використовувалися математичні розрахунки і композиційна сітка. 

 

 

Фірмовий стиль

Всі елементи фірмового стилю — логотип та його версії, кольори, шрифти і ділова документація — описані в короткому посібнику по використанню фірмового стилю.

 

 

Що було до нас?

Попередній логотип компанії «Валько» був не тільки морально застарілим з точки зору графічного дизайну, а ще й не передавав основні цінності компанії: якість, надійність, довговічність.

 

2013.11.28

www.valko.ua

«Валько» займається продажем металопластикових вікон фірми Deceuninck/Inoutic, внутрішнього підвіконня торгових марок: Werzalit, Crystalit, Holzdorf, OpenTeck та зовнішнього підвіконня (алюмінієвого, сталевого – різних кольорів у тому ж числі «золотий дуб», а також пластикового), вхідних броньованих дверей, профнастилу та москітних сіток.

Завантажити:

  Презентація для замовника

  Посібник по використанню фірмового стилю

 

А також:

Фірмовий стиль

Інтернет магазин