Результат

 

Задача Розробити зручний веб сайт для туристів, які бажають орендувати квартиру на короткий час.

Веб сайт

Сайт «Серце квартир Львова» орієнтований на туристів та гостей міста. Основна його задача допомогти в швидкому пошуку вільних квартир для подобової або короткотривалої оренди.

Дизайн та верстка сайту розроблені по технології адаптивного дизайну (responsive design) і працюють максимально зручно як на десктопах, так і на планшетах та мобільних пристроях.

 

Головна сторінка сайту зустрічає її відвідувачів великим рекламним банером з топовими квартирами, формою швидкого підбору необхідної квартири та рекомендаціями від адміністрації з вільних зараз квартир. В нижній частині головної сторінки є декілька статей та відео з корисними порадами для подорожувальників.

Головна сторінка сайту з технологією адаптивного дизайну

 

Сторінка пошуку дозволяє обрати необхідний район, кількість кімнат та ціновий діапазон помешкання. Результати пошуку одразу видимі на мапі Гугл.

Сторінка зручного пошуку квартир у м.Львові для оренди

 

Сторінка одного помешкання дозволяє ознайомитись з переліком опцій та обладнання даного помешкання. Можна переглянути фотографії квартири, а також почитати відгуки людей, які вже користувались даним помешканням.

Сторінка з інформацією про орендовану квартиру у м. Львові

Будучи у Львові обов'язково скоштуйте найсмачнішої кави в Україні. ;)

 

2014.04.06

www.lviv-apartments.net

«The Heart of Lviv Apartments — це мережа, що об’єднує апартаменти і квартири у найкращих локаціях Львова за відмінною ціною. Більшість наших квартир зосереджена у самісінькому серці Львова — безпосередньо або неподалік від центральної площі - площі Ринок. Втім, пропозиції знайдуться і для тих, хто шукає недорогий нічліг неподалік залізничного вокзалу.