Наші послуги

Дизайн календаря і новорічних листівок

Дизайн календаря і новорічних листівок

Передноворічний період - час не тільки підводити підсумки минулого року, але й плани на майбутнє. Тому не зайвим буде подбати про те, як привітати колег та партнерів і забезпечити їх на наступний рік якісною поліграфією. Для цього слід замовити професійний дизайн календаря і несподіваний дизайн новорічних листівок.

Календар залишається одним з найбільш затребуваних і практичних продуктів поліграфічної галузі, який одночасно виконує функцію красивого подарунка і корисного інструменту для планування на кожен день.

Однак є один важливий нюанс: вам потрібно встигнути подарувати календар ще до нового року. В іншому випадку місце на столі вашого партнера вже може бути зайнято конкурентами. Оскільки якісний дизайн календаря є справою клопіткою, слід зробити замовлення заздалегідь.

Дизайн календаря для діловодства

Щоб протягом цілого року не пропустити жодної пам'ятної дати, слід подбати про дизайн календаря. Більше того, подарувавши якісні, яскраві і незвичайні календарі своїм клієнтам, друзям і партнерам, будьте впевнені, вони будуть згадувати про вас кожен день.

Календарі бувають різними - настінними, настільними, кишеньковими. Дизайн календаря відрізнятися в залежності від формату, функцій і побажань замовника. А корпоративні календарі, крім виключно інформативною, виконують ще й додаткову функцію - вони є носіями бренду. Тобто це сувенірна продукція, яка підкреслює діловий стиль компанії. Отже, про дизайн календаря слід подбати особливо.

Оскільки календарі є ще й подарунковим виданням, дизайн календаря повинен бути високої якості. Добре й доречно зображення - фото і малюнок, читабельний - з великої відстані (для настінного календаря) і чіткий - з малою (для кишенькових календариків) є важливими складовими, що свідчать про успішне дизайн календаря.

Дизайн календаря повинен бути практичним і простим. У таких календарях частина з календарною сіткою, як правило, виконується в класичному стилі, а от шапку для квартального календаря можна зробити незвичайною. Такі календарі можуть бути зібрані на одній або трьох пружинках.

Дизайн календаря у форматі & quot; будиночок & quot; зручний для тих, хто багато працює за столом. Адже такий календар завжди перед очима. Він також може бути перекидним, бо в такому разі не набридне за рік.

Тому, насамперед, створюючи дизайн календаря, слід визначитися з його ідеєю, концепцією і кольоровим рішенням. Якщо ви хочете, щоб ваш подарунок не обійшли увагою і він відрізнявся від десятків інших, виконуючи дизайн календаря, використовуйте також функціональні фішки. Наприклад, поєднання його з годинником або коробочкою для скріпок або інших канцелярських товарів. Також, виконуючи дизайн календаря, можна, замість звичайних фотографій використовувати фото своїх працівників або офісу.

Дизайн новорічних і корпоративних листівок

Для формування корпоративної культури важливі дві складові: щоденні робочі процеси і якість організації різних заходів. Саме для останніх важливі дизайн корпоративних листівок.

Корпоративні листівки сьогодні стали одночасно чудовим подарунком і потужним маркетинговим інструментом. Вдалий дизайн новорічних листівок - це ще один спосіб нагадати про свою компанію клієнтам і партнерам, отримати святковий відгук і справити позитивне враження на ваших клієнтів. Основою для того, щоб розробити вдалий дизайн новорічних листівок є оригінальна ідея. Крім того, якщо листівка виконана відповідно до фірмового стилю, вона ще й прекрасним рекламним матеріалом.

Для того, щоб створити дизайн новорічних листівок або корпоративних листівок достатньо надати нам:

• векторний формат вашого логотипу; & bull; контактну та іншу інформацію про компанію; & bull; бренд-бук (правила фірмового стилю);

Якщо у вас немає будь-якої з цих пунктів, наша дизайн студія розробить для вас новий логотип і фірмовий стиль

Дизайн новорічних листівок - це творчий процес - компіляція ідей, текстур, кольорів, графічні технології і додаткових елементів. В результаті замовник отримує пару варіантів ескізів листівок для вибору на друк тиражу новорічних або корпоративних листівок.

Також наша дизайн студія розробляє іменні корпоративні листівки з нагоди Днів народження, річниці компанії та інших святкових подій.

У пакет послуг, що включає в себе дизайн новорічних листівок входить: & bull; дизайн новорічних листівок або корпоративних листівок & bull; розробка корпортаівного конверта & bull; розробка запрошень на корпоративну подію

Друк листівок здійснюється у наших партнерів, які надають перукарські послуги за найвигіднішими у Львові цінами. Або, за бажанням, ви самі можете собі надрукувати листівки в будь-який інший друкарні. Ми віддаємо макети в повністю готових до друку форматах.