Наші послуги

Дизайн плаката і афіші

Дизайн плаката і афіші

Вам відома фраза про те, що зустрічають по одягу? Так от, в сучасному світі маркетингу та реклами її сміливо можна конвертувати в вираз: зустрічають по постером. І, дійсно, зовнішня реклама, а особливо плакат, постер і афіша є своєрідним одягом вашого бренду, а потім дизайн плаката та іншої продукції надзвичайно важливою сходинкою на шляху до успішної рекламної або промокампанії. Тому слід подбати, щоб ваша одяг був якісним і стильною.

Якщо ви готуєтеся до концерту, вечірки, бізнес-конференції, форуму, творчого вечора або будь-якого іншого івенту - яскравий і неповторний плакат або афіша - один з найбільш необхідних атрибутів. Оскільки ваша мета - запросити якомога більше людей, то дизайн плаката повинен бути яскравим, барвистим, атрактивні, з якісною графікою і всіма необхідними контактними даними. На вдалий дизайн плаката впливають дві речі: по-перше, грамотний підбір графічного матеріалу, а по-друге, робота з текстом. Ну і, звичайно, безпосередньо дизайн постера

Для початку визначтеся з контентом, який нестиме плакат: зображення, колористика, назва події, основний текст, контактні дані і ціна. А також, потрібно використовувати при його оформленні корпоративний стиль. Наступним кроком є ​​пошук фотографій і графічного матеріалу. Якщо ви плануєте надрукувати плакат або афішу у форматі А3, то фотоматеріал повинен бути якісним, а значить, необхідно скористатися послугами професійного фотографа. Наступним кроком є ​​безпосередньо дизайн плаката. Зверніть увагу на правильне розташування усіх матеріалів, підбір кольорів, читаність, вид на відстані і, звичайно, оригінальність подачі матеріалу. Дизайн плаката вимагає багатьох навичок, адже за статистикою людина затримує на ньому погляд не більше, ніж на 5 секунд. За цей короткий проміжок часу плакат повинен зачепити, проінформувати і мотивувати. Як добитися всього цього, а також як зробити так, щоб ваш плакат був незабутнім, викликав позитивні емоції і, звичайно, підвищував впізнаваність і лояльність до бренду знають професіонали. Цим і відрізняється хороша дизайн студія від дилетантів. Останній крок - друк плакатів. Він може бути цифровим або офсетним, в різних форматах і тиражах. Найбільш вигідним є друк плакатів в тиражі від 500 штук.

Дизайн плаката і афіші - це те, чим наша дизайн студія почала займатися ще з самого моменту її створення. В результаті маємо великий досвід в цьому напрямку. Дизайн плаката і афіші під різні тематичні вечірки і концерти - наша фішка. Також ми розробляємо додаткову поліграфічну рекламну продукцію під конкретну подію & not; - квитки, флаєра, афішки, банери для інтернет-реклами. Всі графічні файли, які пропонує наша дизайн студія повністю готовими до друку. Ви можете надрукувати їх самостійно або скористатися послугами наших партнерів за найвигіднішими цінами.

Дизайн плаката і афіші для вечірок і конвертів

Вечірка і концерт - це особливі заходи, пов'язані, як правило, з високою конкуренцією на ринку розваг. Відповідно, і дизайн плаката або афіші також повинен бути особливим. Адже ваша задача не тільки розповісти людям про те, що станеться та чи інша подія, а й змусити відкласти всі заплановані на вечір справи і прийти саме до вас. Це, як персональне запрошення, тому дизайн плаката й інша ваша поліграфія повинні бути якісними, візуально привабливими і що відкладаються в пам'яті. Текстова інформація - зручною для читання, а зображення яскравими і доречними.

Наша дизайн студія розробить для вас унікальний і привабливий дизайн плаката (постера) і афіші для будь-якої тематичної події - від молодіжної вечірки на кілька десятків людей в потужною бізнес-конференції на кілька сотень людей, а то й масштабного концерту на кілька тисяч чоловік.

Однак гарний дизайн плаката - це ще не все. Хорошим тоном при веденні промокампанії вашого заходу вважається виготовлення всієї рекламної продукції в одному стилі. Таким чином про ваш захід клієнт дізнається з різних джерел інформації, однак стильова єдність дозволить йому ідентифікувати саме вас.

Отже, наша дизайн студія надає цілий пакет послуг, в який входить:

• дизайн плаката і афіші; & Bull; розробка поліграфічної реклами. Це різноманітні флаєри та буклети, які ви можете роздавати на вулицях, щоб проінформувати і залучити на вашу подія ще більше відвідувачів. & Bull; створення квитків. Якщо людина купує квиток отримує запрошення на подію, на цьому ваша робота не закінчується. Квиток повинен бути зручним, надрукованим на щільному папері і вписуватися в загальний стиль вашої промокампанії. & Bull; інтернет-реклама. Сюди відноситься розробка звичайних банерів різних розмірів для розміщення на сайтах, а також медійно-контекстних банерів, pop-up, дизайн розсилки та інше.

Друк плакатів і афіш. Ціни.

Всю нашу поліграфію: плакат, постер або афішу наша дизайн студія друкує в перевірених часом і досвідом друкарнях партнерів. Рекомендовані нами друкарні, здійснюючи друк плакатів, використовують тільки новітні технології і завжди якісну техніку. Завдяки цьому наша друкована продукція завжди ідеальна: кольори на 100% відповідають обумовленим, зображення ідентичне макета, а текстовий контент - чіткий і читається. У той же час відповідно до побажань клієнта, виконавши дизайн плаката або афіші, ви можете надрукувати їх в будь-який інший друкарні на ваш вибір. Наша дизайн студія віддає файли повністю готові до друку.

Ціни на тираж плакатів.