Наші послуги

Дизайн буклету та каталогу

Дизайн буклету та каталогу

Буклети та каталоги популярний вид друкованої реклами: виставки, поштові розсилки, корпоративні презентації, відкриття філій.

Буклет і каталог - незамінні інструменти маркетингу в сучасному світі. Саме з цих неперіодичних друкованих видань потенційний покупець дізнається більше про ваш товар або послугу і, враховуючи дизайн буклета і дизайн каталогу, а також їх інформаційне наповнення робить вибір на вашу користь чи ні.

Для того, щоб вибір був таки на вашу користь варто подбати про якісної поліграфії і дизайн буклета. Нудні чорно-білі папірці, забиті текстом, залишилися в минулому столітті, сьогодні ж, щоб ваш рекламний буклет або каталог був проривним слід скористатися послугами професійних дизайнерів і креативників. Адже саме оригінальність подачі вашого матеріалу є запорукою успіху.

Етапи розробки рекламного буклету

Рекламний буклет - це неперіодичне листкове видання, яке друкується з обох сторін аркуша і сфальцовани в два або більше згинів. Буклет - один з найбільш затребуваних сьогодні рекламних носіїв. Їх використовують на виставках, презентаціях, розкладають в офісах і виставкових залах, розсилають поштою і навіть розміщують на сайті.

Дизайн буклету - складний і багатоетапний процес, а потім слід подбати, щоб всі етапи були виконані якісно і грамотно, тоді результат не змусить себе довго чекати.

Основне завдання буклету інформувати про продукцію або послуги компанії. Тому, продумуючи дизайн буклета, варто зосередитися на тому, щоб він був яскравий і привабливий. Дизайн буклету включає в себе інформаційну складову, візуальний ряд і контактну інформацію.

Наша дизайн студія здійснює розробку рекламного буклету та підготовку його до друку у векторному графічному редакторі Adobe Illustrator

Отже, основні етапи розробки рекламного буклету:

1.Підготовка графічних елементів (логотип, фірмовий стиль, фотографії)

Починаючи дизайн буклета слід попрацювати з графічними зображеннями, адже вдалий візуальний ряд є запорукою успіху. Обов'язкові елементи фірмового стилю, які включає в себе дизайн буклета, можуть використовуватися в самих незвичайних поєднаннях, що в подальшому може стати основою успішної рекламної кампанії.

Дизайн буклету повинно викликати у споживача тільки позитивні емоції. У той же час не слід виходити за межі « розумної достатності » - Не варто намагатися втиснути в буклет більше, ніж потрібно, адже рекламний буклет - це лише яскрава приманка.

2. Написання текстової частини (рекламний слоган, опис продукції, контактна інформація).

Не менш важливий етап, який включає в себе дизайн буклету, є текстове наповнення. Основні риси гарного тексту це лаконічність і повнота. Читающий ваш буклет має дізнатися 90% потрібної інформації, в той же час 10% повинні залишитися таємницею. Це змусить потенційного покупця зателефонувати або прийти до вас. Крім того, важливу роль для просування продукту має унікальний слоган, легко запам'ятовується, асоціюється з брендом і відрізняє ваш буклет на тлі конкурентів.

3.Дизайн буклету.

Безпосередній дизайн буклета - вдале поєднання всього того, що ми розробили на першому та другому етапах. На цьому етапі дизайн студія розробляє загальний вигляд сторінок, продумує кількість колонок з текстом, розмір і тип шрифту, співвідношення текстових блоків та ілюстрацій, розмір полів і так далі. Текст повинен бути читабельним, ілюстрації - розбірливими, формат може бути оригінальним, але зрозумілим і інтуїтивним для ваших клієнтів. Ну і звичайно, для всіх складових важлива оригінальність.

4. Редагування буклету

Ми вже говорили, що ваш буклет повинен викликати у клієнта тільки позитивні емоції. А дрібна помилка або одруківка, навіть якщо дизайн буклета виконаний блискуче, можуть зіпсувати враження про вашу фірму. Більше того, неграмотність викликає у клієнта відчуття недовіри, мовляв, що вони взагалі можуть, якщо навіть кілька пропозицій грамотно написати не в змозі. Тому, розробляючи дизайн буклету, цьому етапу слід приділити особливу увагу.

5. Підготовка до друку тиражу.

На цьому етапі дизайн студія готує всі вихідні файли для друку, перевіряє правильність форматів, коректність відображення верстаючих матеріалів. Адже буклет друкується великим тиражем, тому все має бути ідеально.

 

Етапи розробки 

Яскравий, інформативний, актуальний і якісний рекламний каталог продукції є надзвичайно актуальним для вашого бізнесу. Чому? Дизайн каталогу - це той індивідуальний почерк, за яким, як досвідчені графологи, ваші клієнти і бізнес-партнери без праці визначать статус і репутацію вашої фірми. Отже вдалий рекламний каталог повинен інформувати, привертати увагу аудиторії, спонукати до покупки товару або послуги і, водночас, не відволікати на зайві деталі.

Дизайн каталогу завжди здійснюється відповідно до фірмового стилю компанії, що дозволяє провести стійкі асоціативні зв'язки між вами і товаром. На думку професійних маркетологів, хороший дизайн каталогу обов'язково вплине на збільшення кількості ваших продажів.

Наша дизайн студія розробляє каталоги в двох форматах: Adobe Reader (file.pdf) призначений для розповсюдження в електронному вигляді та Adobe InDesign (file.indd) - для друку тиражу під час рекламних та промокампаній.

Дизайн каталогу включає в себе десять найважливіших етапів:

1. Розробка концепції та структури сторінок.

Вдалий дизайн каталогу починається з вдалою ідеї. У каталозі важливе поєднання креативності та інформаційної складової. Адже ваша основна задача - донести інформацію про ваш різноманітність товарів і послуг, підкреслити їх унікальні якості і, звичайно, не забути про ціни. За статистикою, саме відсутність прайса змушує 20% потенційних клієнтів відкласти ваш каталог убік. Як все це втілити на кількох аркушах, якою має бути структура, презентація, логічна послідовність? Наша дизайн студія запропонує вам кілька варіантів вирішення вашого завдання саме на цьому етапі.

2. Підготовка графічних корпоративних елементів.

Рекламний каталог, як і буклет, повинен бути виконаний відповідно до фірмового стилю вашої компанії. Це диктується вимогою асоціативності. Виконуючи дизайн каталогу, слід не забувати, що логотип повинен бути розміщений у візуально правильному місці - він повинен бути помітним, а колористика повинна відповідати корпоративній.

3. Підготовка текстового наповнення

Текст для каталогу теж має бути особливим. Тут не можна просто & quot; налити водичку & quot;, важливо зібрати максимальну кількість інформації, проаналізувати і розставити правильні акценти. Текст повинен якомога повніше і цікавіше описати характеристики вашого товару, а також зосередитися на його позитивних і унікальні якості. І все це в одному - максимум двох абзацах.

4. Підготовка фотографій.

Яскраві фотографії надзвичайно важливі. Для цього проводиться спеціальна фотосесія продукції з наступною обробкою фотографій графічними програмами. Все це робиться для того, щоб з першого погляду в ваш каталог клієнт захотів купити саме ваш товар, адже, за статистикою, для понад 50% клієнтів візуальна привабливість продукту є однією з найважливіших складових, що впливають на вибір. Тому дизайн каталогу обвьязково повинен включати в себе якісні фотографії.

5. Дизайн каталогу

На основі технічного завдання і готових текстових і візуальних матеріалів розробляється дизайн каталогу. Композиційні рішення, поєднання шрифтів, формат подачі додаткових графічних зображень начебто таблиць або діаграм - все реалізується на цьому етапі. Добре розроблений дизайн каталогу допомагає покупцям зручно і швидко знайти потрібну інформацію, зорієнтуватися серед розмаїття товарів і навіть провести порівняльний аналіз характеристик.

6. Верстка сторінок каталогу

Тут відбувається перенесення всіх обумовлених елементів майбутнього каталогу в цифрові формати, макетування сторінок та обкладинки.

7. Редагування

На цьому етапі дизайн каталогу не закінчується. Ще здійснюється остаточна вичитка і вносяться корективи. Дизайн каталогу - багатоетапний процес, тому на кожному з наведених вище етапів можуть відбутися певні зміни. Це - останній шанс, коли ще можна внести якісь доповнення.

8. Підготовка до друку

Для того, щоб рекламний каталог вийшов ідеальним, слід перевірити відповідність усіх форматів текстових файлів, розміри фотографій і графіки, полів сторінок, щоб в pdf-форматі і при друку всі елементи каталогу відображалися правильно.

9. Створення pdf-формату каталогу, електронної його версії

Зазвичай, рекламний каталог не тільки друкується на папері. У сучасному світі не менш важливим є його розміщення на сайті компанії і в соціальних мережах. У цьому випадку в який би спосіб потенційний клієнт не знайшов вас, він завжди зможе отримати найвичерпніший інформацію про ваші продукти.

10. Друк тиражу.

Останній етап, який включає в себе співпрацю з друкарнею. Переважно, каталоги виготовляються в декількох тисячах примірників, тому важливо, щоб в одному з них не було неякісного друку, склеініх сторінок, розмазаний фарби. А наше завдання створити для вас ідеальний буклет і каталог.