Наші послуги

Розробка логотипу та фірмового стилю

Розробка логотипу та фірмового стилю

Розробити яскравий і ефектний фірмовий стиль & amp; ndash; це перший крок на шляху до успіху і розвитку вашого бізнесу. Фірмовий стиль є складовою корпоративної ідентичності. А логотип компанії & amp; ndash; це без перебільшення один з найважливіших і основних його елементів. Адже саме логотип викликає у клієнта асоціації з брендом, продуктом або послугою, якою він користується.

Логотип і фірмовий стиль використовуються для ідентифікації саме вашої фірми, товарів або послуг на ринку. Особливо логотип і фірмовий стиль важливі для компаній, які займаються випуском продуктів масового споживання і мають у своїй ніші чимало конкурентів. Вдалий, неповторний логотип, який легко запам'ятовується і викликає приємний асоціативний ряд, допоможе клієнтові вибрати саме ваш товар серед низки інших. Крім цього, логотип і фірмовий стиль широко застосовують в іміджевих рекламних кампаніях, а також використовують при розробці офісної та сувенірної продукції, поштових розсилках, візуальній рекламі та в багатьох інших сферах.

Елементи фірмового стилю

Фірмовий стиль & nbsp; або як ще його називають corporate identity & amp; ndash; це вербально-візуальний образ компанії в очах клієнтів і співробітників. Щоб забезпечити єдність сприйняття товарів, послуг або інформації, що надходить від фірми до споживача використовується кілька десятків елементів. Вони, залежно від інтенсивності та вдалого поєднання, можуть дати дуже сильний ефект. Фірмовий стиль включає в себе логотип, шрифти, фон, палітру, слоган і багато іншого.

Логотип & nbsp; & ndash; це візуальний знак, який викликає першу асоціацію з продуктом і, як правило, втілює цінності компанії. Адже правильно сформований візуальний образ допомагає якомога точніше донести ідею бренду. Для цього дизайн студія витрачає більше часу і зусиль саме на те, щоб логотип клієнта був неповторним.

Корпоративні шрифти & nbsp; & ndash; це абсолютно індивідуальна типографіка, яку використовують, розробляючи логотип та інші елементи фірмового стилю. Насамперед, текстових & amp; ndash; від листів і документів та у масштабних рекламних матеріалів.

Корпоративні кольори & nbsp; & ndash; це палітра, яка є обов'язковою складовою при формуванні всіх елементів, які включає в себе фірмовий стиль. Не секрет, що кожен колір наповнений певним змістом, тому їх вдале поєднання створює потрібний емоційний фон і сприяє цілісному сприйняттю образів. Корпоративний фон або бек-граунд & amp; ndash; це складова архітектури фірмового стилю, використовуваного для всієї брендової продукції.

Слоган & nbsp; & ndash; один з найважливіших елементів складових фірмовий стиль. Коротке, яскраве гасло легко запам'ятовується стане справжньою знахідкою. Тут важлива лаконічність і ємність одночасно, адже саме слоган втілює в собі основну ідею діяльності компанії.

Бренд-бук & nbsp; & ndash; це своєрідна інструкція, де описані правила побудови та використання фірмового стилю. Це & amp; ldquo; книжечка & amp; rdquo;, де роз'яснені всі ідеї, місію, цінності та атрибути, які втілює в собі логотип і фірмовий стиль в цілому.

Фірмовий стиль і його елементи надалі використовуються практично у всіх аспектах діяльності компанії. Зокрема фірмовий стиль і логотип використовуються при оформленні & amp; ndash; візиток (носій контактної інформації про людину або компанії), бланків (заготовлені шаблони документів), папок для документів і поштових конвертів, а також паперових носіїв & amp; ndash; настільні календарі, блокноти та електронних & amp; ndash; флешки, диски.

Слід запам'ятати, що логотип буває текстовим & amp; ndash; напис назви марки брендовим шрифтом, графічним & amp; ndash; у вигляді оригінального знака або емблеми або комбінованим. У кожного з них є свої переваги і можливості, тому перед тим, як дизайн студія береться за безпосередню розробку, слід чітко визначити напрям і проаналізувати позиціонування бренду, логотип і фірмовий стиль конкурентів, а також останні тенденції ринку.

Грамотно розроблений логотип відповідає концепції та ідеї бренду, тому дизайн студія ставить перед собою ряд завдань: логотип повинен бути унікальним, легко запам'ятовуватися, бути впізнаваним, простим, позачасовим і універсальним. Тому розробка логотипу є багатокроковим процесом.

Етапи створення логотипу та розробки фірмового стилю

Отже, щоб створити якісний логотип і розробити фірмовий стиль, потрібно пройти декілька важливих етапів. Насамперед, це ідея і концепція, які дизайн студія розробляє на основі побажань замовника. Після розробляється практичне вирішення & amp; ndash; спочатку обирається колористика, потім шрифти і фон. З усіх цих складових і макетується ескіз логотипу.

1. Пошук ідеї, концепції логотипу і його смислового змісту і назви.

Це найскладніший і одночасно найважливіший етап роботи, адже смисловий зміст логотипу & amp; ndash; це перше на що звертають увагу ваші клієнти та партнери. Слід не тільки добре назвати компанію, але і придумати, як це назва буде втілена в логотипі, не викликати негативних асоціацій з продуктом, буде достатньо читається і зрозумілою з першого погляду.

2. Підбір графічного стилю оформлення логотипу.

Візуальний образ передає 90% інформації про компанію. Саме тому дизайн студія ретельно підбирає графічний стиль, який буде унікальним і передавати концепцію діяльності компанії, а також викликати позитивні асоціації. У графічному дизайні незліченну кількість стилів: від класики & amp; ndash; до винтажа, від модерну & amp; ndash; до поп-арту.

3. Підбір шрифтів і розробка макету логотипу.

Шрифт логотипу & amp; ndash; важливий етап, так до нього є чимало особливих вимог. Він повинен бути бути візуально читаним і з великої відстані і поблизу, має бути оригінальним і радувати око.

4. Пошук слогана для компанії.

Слоган & amp; ndash; важлива складова фірмового стилю, особливо важливо для промо-кампаній. Гасло має бути зрозумілим, чітким, лаконічним, асоціюватися з вашою продукцією або послугами, викликати позитивні думки, легко запам'ятати & amp; rsquo; ятовуватісь і, головне, виділятися на фоні інших.

5. Підбір кольорів логотипу, колірне рішення.

Важливо не просто вибрати колір для логотипу, а продумати, як він буде поєднуватися з бек-граунд і шрифтами, не буде занадто агресивним або блідим, не напружувати очі, а, навпаки, створювати саме той настрій, який необхідно.

6. Створення фону.

Вдала комбінація перерахованих вище елементів логотипу та корпоративного кольору передбачає створення фірмового фону для використання його на візуальних рекламних матеріалах.

7. Розробка бренд-бука.

Фірмовий стиль, як і будь-яка складна і комплексна річ, передбачає вміння правильно її застосовувати. Саме для цього і створюється бренд-бук, де описано тонкощі і особливості бренду, місії компанії, її цільова аудиторія, а також паспорт стандартів & amp; ndash; опису, візуальні рішення та правила комбінації всіх елементів фірмового стилю.

8. Створення поліграфічної, рекламної та сувенірної продукції на основі фірмового стилю компанії.

Після вибраного і узгодженого варіанту фірмового стилю дизайн студія розробляє на його основі сувенірну та іншу продукцію для рекламних і PR-кампаній.

 

Після того, як клієнт затвердив остаточний варіант логотипу, дизайн студія розробляє інші елементи. Слід визначити заздалегідь які саме елементи вам потрібні і для чого ви плануєте використовувати свій фірмовий стиль. Зазвичай, дизайн студія розробляє стандартний набір елементів (візитки, бланки, папки, прайси, конверти, пластикові картки, стиль в діловодстві, корпоративні листівки та запрошення, а також всі види календарів і бренд-бук).

 

Застосування фірмового стилю в рекламній продукції

 

Де ж ще можна використовувати фірмовий стиль і логотип?

Фірмовий стиль в діловодстві (корпоративна символіка).

• бренд-бук

• візитки

• бланки

• папки

• конверти

• вітальні листівки

• календарі (кишенькові, настільні, настінні)

• прайси

• корпоративні запрошення

• пластикові картки

Найчастіше фірмовий стиль використовують у діловодстві для підтримки іміджу компанії, її индентификации на і для впливу на потенційних клієнтів. Більшість контактів & amp; laquo; клієнт-компанія & amp; raquo; створюється за візікти, прайси, вітальні листівки і т. д.

 

Фірмовий стиль в рекламної друкованої продукції

• рекламні каталоги, буклети

• афіші, постери

• флаєра, листівки

• зовнішня і внутрішня реклама

• промо-акції, роздача флаєрів, буклетів

• реклама в пресі (газети, журнали, бізнес-каталоги, тематичні видання)

• брендована реклама автотранспорту

Перш за все, в візуальної рекламної продукції. Зокрема, логотип зустрічається в різних каталогах компаній, на флаєрах і буклетах, на афішах і постерах. Ефективна реклама в пресі, інтернеті і на телебаченні, а також брендування автотранспорту.

 

Фірмовий стиль в сувенірній продукції

• блокноти

• ручки, олівці

• диски, флешки

• прапори, прапорці (для відкриття філії, святкувань)

• повітряні кульки (для відкриття філії, святкувань)

• корпоративний одяг, форма, робочий одяг

• промо-футболки, звичайні футболки

• кепки

• чашки для чаю, авто чашки

• пакети, упаковка

• сувенірні магніти

Часто фірмовий стиль і логотип використовуються в сувенірної продукції. Зазвичай це канцелярське приладдя & amp; ndash; ручки, олівці, блокноти, або електронні носії інформації & amp; ndash; диски і флешки. Останнім часом особливою популярністю користується брендовий одяг, де логотип наносять на кепки, футболки, худі, світшоти, або форму або робочий одяг працівників. А також різні приємні дрібниці, які втілюють фірмовий стиль компанії, & amp; ndash; чашки, прапорці, повітряні кульки, пакети або сувенірні магніти.

 

Фірмовий стиль в інтер'єрі (іміджеве оформлення):

• офіс компанії (колірне рішення, логотип-вивіска і інші інтер'єрні аксесуари)

• магазин / банк (колірне рішення, логотип-вивіска, персонал в корпоративному одязі)

• тематичні кафешки, ресторани

• компанії-дилери та інші.

Крім того, фірмовий стиль часто використовується для оформлення інтер'єру приміщень. Мова йде про офіс компанії, магазин або банк, тематичні кафе і ресторани. Крім того, компанія розробляє колірне рішення, аксесуари для інтер'єру, вивіску-логотип, брендовий одяг для персоналу.

 

Фірмовий стиль в цифровому маркетингу & amp; nbsp; (візуальний образ логотипу і фірмової символіки)

• інтернет-реклама (веб-сайт, промо-сайт, медійна і банерна реклама, direct mail та ін.)

• реклама в мобільних телефонах (моб-додатки, банерна та медійна реклама, блютуз реклама)

• відео реклама (використовується логотип, колірне рішення, фон, шрифт)

Також фірмовий стиль досить ефективний у цифровому маркетингу. Мова йде про рекламу в інтернеті для якої створюють власний сайт компанії або промо-сайт, банери, реклама в смартфонах & amp; ndash; розробка додатків, банери, медійна реклама і блютуз-реклама, а також атрибутика для відеореклами: розробка логотипу, колірного рішення, фону і шрифтів.

 

Вдалий фірмовий стиль і поєднання всіх його аспектів дозволить виділити вашу компанію серед конкурентів і створити позитивний імідж для фірми. Наша дизайн студія має великий досвід у цій сфері, тому розробка логотипу та інших атрибутів фірмового стилю для різних напрямків діяльності стане для вас приємним і легким процесом.