Послуги студії

Дизайн Студія Миколи Вороніна надає повний спектр послуг в сфері графічного дизайну, а також займається дизайном та розробкою презентаційних і корпоративних веб сайтів, мобільних додатків будь якого рівня складності.

Окрім дизайну та розробки ми також вміємо придумувати класні назви для продуктів загального вжитку та торгових марок, аналізувати цільову аудиторію та позиціонування, проводити SEO оптимізацію, просування в пошукових мережах.

Кожний новий творчий проект є унікальним і підхід до нього повинен бути відповідно унікальний, розроблений саме під нього.

Розробка логотипу та фірмового стилю

Одним з ключових напрямків роботи нашої студії є розробка логотипів (символи, шрифтові написи) і фірмових стилів. Ми розробляємо продумані символи з урахуванням специфіки діяльності, цільової аудиторії і позиціонування. А букви в логотипах ми малюємо вручну, для того щоб Ваш логотип був дійсно професійним і унікальним.

Ваш новий фірмовий стиль почнеться по колористиці і шрифтових рішень, які будуть вдало застосовані в акцидентний продукції (фірмовий бланк, візитка, папка, конверти, сувенірна продукція, службовий автотранспорт, вивіски тощо). Все це ми оформимо у професійний бренд бук (корпоративні напрямок) щоб ніхто нічого не втратив і не забув :)

Розробка упаковки та етикетки

Ми любимо класні етикетки і упаковки, а ще більше ми любимо їх розробляти. Пляшки, пакети, коробки, блістери - ми розробимо для Вас будь-який вид упаковки! Але, найбільше задоволення нам доставляє, коли результат продається на полицях супермаркетів.

Створення сайту і веб-дизайн

Ми розробляємо не просто хороші веб сайти, а такі які виконують поставлені завдання. Розробляємо з них за сучасними технологіями HTML5, CSS3, Ruby on Rails. А дизайн адаптований під різні мобільні пристрої, планшети і деск-топ комп'ютери (Responsive design).

Розробка мобільних додатків

Розробляємо мобільні додатки для iOS і Android систем. Велику увагу приділяємо зручності користування додатком, розробці інтерфейсу і чистоті коду.

Друкована реклама і POS матеріали

Хорошому товару потрібна хороша реклама! Ми допоможемо Вам збільшити продажі, завоювати нові ринки і нових клієнтів за допомогою продуманої та креативної реклами. Від флаєра до білл борда все виконаємо з урахуванням цільової аудиторії, особливостей товару та Вашого бюджету.

Дизайн буклету та каталогу

Презентувати свою продукцію за допомогою гарного буклету або каталогу. Використовуємо складні поліграфічні технології для досягнення максимального ефекту.

Дизайн плаката і афіші

Вже давно наша студія зарекомендувала себе, як одна з кращих в Україні в сфері розробки афіш для вечірок у нічних клубах, концертів та інших заходів, що вимагають хорошого «обличчя».

Дизайн календаря і новорічних листівок

Хорошому товару потрібна хороша реклама! Ми допоможемо Вам збільшити продажі, завоювати нові ринки і нових клієнтів за допомогою продуманої та креативної реклами. Від флаєра до білл борда все виконаємо з урахуванням цільової аудиторії, особливостей товару та Вашого бюджету.